آموزش شرط بندی

امیر تتلو کجا زندگی می کند؟ وی در حال حاضر از کدام کشور پناهنده است؟

امیرحسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو در 21 سپتامبر 1987 در مجیدیه تهران متولد شد و اینجا زندگی امیر تتلو است. وی کوچکترین فرزند خانواده است و دو خواهر بزرگتر دارد. پدرش در سال 2005 در 50 سالگی درگذشت و او با مادر و دو خواهرش زندگی کرد. امیر تتلو بیشتر فعالیت هنری خود را در تهران ادامه داد. وی خواننده ، ترانه سرا و تهیه کننده موسیقی ایرانی با 13 آلبوم استودیویی ، 1 آلبوم زنده ، 48 موزیک ویدیو و 122 تک آهنگ است. به گفته وی ، او فردی لجباز ، دندانه دار ، مهربان ، احساسی ، پست ، غیرتمند و سهل انگار در امور مالی است.

Amir Tataloo in Tbilisi 2018 by Pouria Afkhami pixoos 01 - امیر تتلو کجا زندگی می کند؟ وی در حال حاضر از کدام کشور پناهنده است؟

امیر تتلو کجا زندگی می کند؟

امیر تتلو در تهران متولد شد و سالهای نوجوانی خود را با کار در کارگاه نجاری و در یک سوپرمارکت گذراند ، جایی که امیر تتلو مدتها در آن زندگی می کرد. او در اوایل دهه 1980 به دبی سفر کرد و سپس به ایران بازگشت. امیر تتلو از سال 2003 شروع به خوانندگی کرد و آثار خود را در وبلاگ ایجاد شده توسط امین دانکر ، که دوست صمیمی وی بود ، منتشر کرد. وی تا سال 1397 در ایران زندگی می کرد ، اما در همان سال پس از ناکامی در دریافت مجوز “فعالیت حقوقی” در این کشور ، به ترکیه رفت و در آنجا فعالیت های هنری خود را ادامه داد.

امیر تتلو یک آلبوم موسیقی به نام تاتالیتی دارد که با آن طرفدارانش شناخته می شوند. عناوین معمولاً درباره نوجوانانی است که در فضای مجازی حضور دارند. پس از دستگیری تتلو ، تاتالی ها پیام های اینستاگرامی متعددی را به رهبر معظم ایران فرستادند و تاتلو را بی گناه اعلام کردند و خواستار آزادی وی شدند. در سال 2014 ، تتلو ترانه منام ، یکی از 11 تام را برای حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در طول جام جهانی برزیل خواند. تتلو بارها درخواست بازی فوتبال و جایگزینی افراد خاصی در تیم را کرده است که سرمربی این تیم ها به این موضوع اعتراض داشتند. وی در 23 مهر 1393 ناخواسته وارد تمرین تیم فوتبال پرسپولیس شد و اعلام کرد که می خواهد علی کریمی را در این تیم جایگزین کند. اما او توسط حمید درخشان ، سرمربی وقت پرسپولیس از تمرین تیم اخراج شد.

tataloo amir photokade com 2 - امیر تتلو کجا زندگی می کند؟ وی در حال حاضر از کدام کشور پناهنده است؟

شماره اقامت امیر تتلو چیست؟

تعداد محل زندگی تتلو هنوز مشخص نیست و همه آن را ندارند ، اما همه می دانند محله محل زندگی وی مجیدیه بوده است. امیر تتلو موسیقی را به سبک رپ از سال 2003 شروع کرد و اولین آلبوم خود را با عنوان Ground Floor در سال 2012 منتشر کرد.

مطالب پربازدید  شارژ اولیه رایگان و آسان

عکس های امیر تتلو چگونه زندگی می کنند؟

عکسهای زیادی از وی در محل اقامت امیر تتلو در فضای مجازی وجود دارد. عکس هایی از دوران کودکی ، نوجوانی و جوانی وی ، به عبارتی عکس های مجیدیه تهران در حالی که هنوز در ترکیه زندگی می کرد. او همیشه مورد حمایت هواداران خود بود و با انتشار عکس های جدید خود در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت. او در زمان انتخابات با ابراهیم رییسی عکس داشت و حمایت خود را در زمان انتخابات اعلام کرد. وی قبل از انتخابات 1400 گفت که اگر این بار رئیس جمهور شود به ایران برمی گردد. او همچنین در اینستاگرام عکس هایی با دختران مختلف دارد ، به عنوان مثال عکس هایی با ندا یاسی و دنیا جهانبخت.

khosrokhan969 2482120435523958203 43336791017 - امیر تتلو کجا زندگی می کند؟ وی در حال حاضر از کدام کشور پناهنده است؟

امیر تتلو در اینستاگرام چگونه کار می کند؟

تتلو یکی از پر سر و صداترین چهره های ایرانی در اینستاگرام است. نظرات و سخنان وی همواره واکنش های بسیاری از طرفداران و مخالفان خود در اینستاگرام را به دنبال داشته و در برخی موارد نیز مورد توهین های زیادی قرار گرفته است. صفحات اینستاگرام وی چندین بار بسته شده است ، اولین بار در سال 1397 صفحه وی به دلیل توهین به زنان توسط اینستاگرام بسته شد ، تا آن زمان حدود 4 میلیون دنبال کننده داشت. این صفحه برای بار دوم در سال 1399 بسته شد و از آنجا که وی در داستان خود به این نکته اشاره کرد که قصد ایجاد حرم را دارد ، از دختران 15 تا 20 ساله خواست که به حرم وی بیایند. او هنوز در اینستاگرام فعال است ، اما دنبال کنندگان او به تعداد قبلی نیستند. تتلو تنها خواننده ای است که دارای خال کوبی کامل است و عکس هایی از بدن خود را در اینستاگرام برای طرفداران خود به اشتراک گذاشته است.

ZDAwNAoeD7YI - امیر تتلو کجا زندگی می کند؟ وی در حال حاضر از کدام کشور پناهنده است؟

امیر تتلو در ترکیه کجا زندگی می کرد؟

امیر تتلو برای مدت کوتاهی فعالیت های هنری خود را لغو کرد. در سال 2017 ، او به طور موقت از تجارت موسیقی کناره گیری کرد و دلیل استعفای خود را مجوز دادن به کارهای هنری خود عنوان نکرد. در سال 1397 ، که نتوانست مجوز کار خود را بدست آورد ، ایران را ترک کرد و به ترکیه رفت و در آنجا فعالیت موسیقی خود را ادامه داد ، جایی که امیر تتلو مدت طولانی در آنجا زندگی می کرد.

مطالب پربازدید  ماهان تیموری چقدر ثروتمند است؟ نظرات ماهان تیموری را ببینید

تتلو فعالیت خود را در ترکیه تا فوریه 2009 در ادامه داد پلیس اینترپل متوقف شد وی قرار بود به ایران استرداد شود ، اما با امضای طومار طرفداران وی و فشار بر پلیس ترکیه ، یک مقام پلیس ترکیه گفت: «امیرحسین مقصودلو (تتلو) به دلیل مشکلات ویزا بازداشت شده است. پلیس ترکیه همچنین گفته است که قصد ندارد وی را به ایران تحویل دهد. امیر تتلو پس از یک هفته زندان در ترکیه در 5 فوریه 2017 آزاد شد. وی در اعلام آزادی خود ، از پلیس و مردم ترکیه بخاطر عدم تحویل وی به پلیس ایران و همچنین از همه کسانی که خواستار آزادی وی و طرفداران وی بودند ، تشکر کرد.

امیر تتلو به انگلیس رفت؟

همه خواننده های معروف تمایل زیادی به اجرای برنامه در انگلیس دارند و تتلو یکی از آنهاست. تتلو برای اجرا در انگلستان درخواست ویزا داده بود. با این حال ، وزارت کشور انگلیس در تاریخ 29 ژانویه 2020 اعلام کرد که ویزای کار موقت امیر تتلو را لغو کرده است و دلیل آن را تغییر وضعیت امیر تتلو از زمان صدور ویزا اعلام کرده است.

امیر تتلو در ایران کجا زندگی می کرد؟

وی در مجیدیه تهران متولد شد و دوران کودکی ، نوجوانی و جوانی را در آنجا گذراند. از زمان کودکی تاتلو به دلیل شغل پدرش مدتی در رشت زندگی کرد. وی تمام فعالیتهای هنری و آواز خود را در تهران ادامه داد و به دلیل تفکر و اعتقاداتش چندین بار به زندان افتاد. رفتن به زندان برای او بسیار دشوار بود و دیگر نمی توانست در تهران کار کند و تصمیم گرفت تهران را ترک کند ، بنابراین به ترکیه مهاجرت کرد.

120962280 1051611218604453 4396680020608459964 n - امیر تتلو کجا زندگی می کند؟ وی در حال حاضر از کدام کشور پناهنده است؟

جایی که امیر تتلو با دوستانش زندگی می کند

تتلو دوستان زیادی در زمینه های مختلف دارد و بیشتر دوستان موسیقی او با او کار می کنند. حسین تهی یکی از دوستان نزدیک تتلوف است که در سال 2004 گروه TNT را با هم تشکیل دادند و پس از چند کار با هم از هم جدا شدند و هر یک جداگانه به فعالیت خود ادامه دادند. امیر تتلو در این سالها در انگلیس زندگی می کرد.

مطالب پربازدید  آیا سایت ضرب معتبر است؟ آدرس جدید وب سایت پیش بینی sarzarb

محل زندگی تتلو در اینستاگرام

وی هنگام ارسال استوری یا پست در اینستاگرام ، محل زندگی خود را در استانبول ترکیه قرار می دهد و به نظر می رسد تصمیم گرفته است مدت طولانی در آنجا بماند. وی درباره دلیل اینکه مدتها در این کشور بوده است می گوید که عاشق فرهنگ ترکی است و بودن در این کشور باعث دلتنگی او نمی شود و می تواند ارتباط بیشتری با مردم ترکیه داشته باشد.

1396022715220815810900074 1 - امیر تتلو کجا زندگی می کند؟ وی در حال حاضر از کدام کشور پناهنده است؟

سوالات متداول

 1. امیر تتلو فعالیت هنری خود را از چه زمانی و از کجا آغاز کرد؟

  وی خوانندگی را از سال 1382 در تهران آغاز کرد.

 2. فعالیت تتلو در فضای مجازی اینستاگرام چگونه است؟

  تتلو یکی از رسوا ترین شخصیت های ایرانی در اینستاگرام است و نظرات شخصی وی ، واکنش طرفداران و مخالفانش در اینستاگرام ، همیشه خبرساز شده و واکنش های زیادی را به دنبال داشته است.

 3. در چه سالی و چرا تتلو در ترکیه دستگیر شد؟

  وی در سال 2009 در ترکیه دستگیر شد. وی ابتدا به درخواست ایران دستگیر و به ایران بازگشت.

 4. امیر تتلو به انگلیس رفت؟

  تتلو برای اجرا در انگلستان درخواست ویزا داده بود. اما وزارت کشور انگلیس در تاریخ 29 ژانویه سال 2020 اعلام کرد ویزای کار موقت امیر تتلو را لغو کرده است. وی گفت که دلیل لغو ویزا تغییر وضعیت آقای مقصودلو از زمان صدور ویزا بوده است.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا